Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csoki csorgatás tejszínes...

Csoki csorgatás tejszínes külsőre?

Figyelt kérdés

Kivitelezhető vajon, vagy hiába van hűtőben x ideje a torta, ha tejszínnel van bevonva az olvasztott csoki odacsesz neki?


(Kinder pingui tortát kell csinálnom, amiben ugye tejszínes krém van, fura lenne ha kívülről vajkrémes lenne.. Vagy mindenképpen ez szükséges?)


Vagy egyéb javaslat?


2017. okt. 5. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szinte mindíg így csinálom tejszínes bevonat, csokit pici habtejszínnel együtt olvasztom fel, picit hagyom hülni, közben kevergetem, habzsákba teszem, és szépen lecsorgatom az oldalán. Ha szeretnéd, küldök képet, hogy nálam hogy nézett ki.

Telljesen kivitelezhető.

2017. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szinte mindíg így csinálom tejszínes bevonat, csokit pici habtejszínnel együtt olvasztom fel, picit hagyom hülni, közben kevergetem, habzsákba teszem, és szépen lecsorgatom az oldalán. Ha szeretnéd, küldök képet, hogy nálam hogy nézett ki.

Teljesen kivitelezhető.

2017. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap megcsináltam, a tejszínnek szerencsére nem lett semmi baja, bár a csokit nem mertem túl folyósra csinálni, úgyhogy nem lett a legsimább, de azért egész elfogadható! Majd tesztelem melegebben is, sajnos itt csak egy dobásom volt, de köszönöm szépen! :)
2017. okt. 8. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!