Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csajok! Süti sütés?

Csajok! Süti sütés?

Figyelt kérdés
A problemam az, hogy sutottem citromos holdacskat es teljesen el van azva.Nem tudom, hogy a massza miatt a tetejen vagy amugy is de a kerdesem az lenne, hogy a tetejere a cukros citromos masszat mikor kell raboritani?Mikor mar kihult vagy amikor meg meleg?En akkor ontottem ra amikor mar kihult de szerintem elotte sem volt szep piskotas az allaga.Regebben nagyon sokat sutottem ilyet es akkor rendes piskota volt a tetejen finom masszaval ami se nem volt kemyeny se nem volt folyos.Kell pihentetni hutobe vagy csak rakjam bele egy eteles dobozba?Elore is koszonom!
2017. szept. 23. 19:57
 1/4 Captain Logic ***** válasza:
Csak azért nem írom le a helyes választ, mert a fiúkat nem kérdezted…
2017. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnezeset kerem akkor minden ferfinak!Elegge szuksegem lenne a valaszra, mert a legjobb baratnomnek szeretnem megsutni mert hetfon lesz a szulinapja es ez a kedvenc sutije.De ha nem hat nem, azert koszi.
2017. szept. 23. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán ha leírás azt a receptet, ami alapján megsütötted, esetleg lehetne tudni miért puha a tészta.

Több dologra gondolok:

Nem sült meg . ( Tűpróbáig kell sütni)

Nem hűlt ki teljesen. ( Legjobb másnap kiszaggatni, és darabonként megkenni a mázzal )

Túl híg lett a citrom máz. ( Ha kevés benne a porcukor,nem tud megkeményedni, hanem elolvad)

2017. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]

Tuti megsult, tuproba volt.

Az lehet, hogy a mazzal volt a baj, mert en inkabb citromosan szeretem nem cukrosan.

Arra gondoltam, hogy kiprobalok egy sima citromos piskotas receptet es arra probslom meg akkor a tobb cukorbol elkeszitett masszat.

2017. szept. 23. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!