Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fel lehet még használni...

Fel lehet még használni ezeket a csirkecombokat, vagy inkább dobjam ki?

Figyelt kérdés
Találtam a fagyasztónkban csirkecombokat, gondoltam, elkészítem őket vacsorára. A gond csak az, hogy még júniusban fel kellett volna használni, legalábbis a csomagolásán ez áll. Egész végig a fagyasztóban volt.
2017. szept. 18. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A fagyóban azt amit te fagyasztasz utólag simán fel lehet használni 4-5 hónap után is . Ami direkt gyári fagyasztott annál is rá lehet számolni lejáratra pár hónapot , fagyban nem romlik meg .
2017. szept. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A lejárati idő a fagyasztással megáll. Utána bármikor ( pár hónapig ), ha előveszed, kiengeded, ugyanúgy használhatod, mint "újkorában ".
2017. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 200. ilyen kérdés az idén, és elég szomorú képet fest a magyarországi biológia és fizika oktatásról ill. annak hiányáról...
2017. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as. :) Nem magyarországi vagyok. És több oldalnyi kérdést átböngésztem, de ilyet nem találtam. Nyilván én voltam a vak.


A többieknek pedig köszönöm a választ. :)

2017. szept. 18. 21:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez vaknak se lenni, csak némi józan paraszti ész kéne, hogy vajon mi a rossebbf#szának szokás fagyasztani az élelmiszereket vajon.
2017. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig nem állnak el az ételek akármeddig a fagyasztóban sem... De pár hónapon én sem akadnék fenn, különben is látom, érzem rajta, ha nem jó. Rengeteg ételt ettem már meg lejárat után nem fagyasztóban is, a lejárati dátumnak nem mindig van igazán sok köze ahhoz, hogy meddig jó a cucc.
2017. szept. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán fellehet használni semmi baja nincs fagyasztásal megáll az idő.
2017. szept. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jon a kerdes.

Minek fagyasztottad le, ha a csomagolason jelzett idopontot veszed alapul?

Szerinted mire valo a favyaszto?

2017. szept. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jézusom nem kell szétszedni azért, mert feltettem egy kérdést. Volt már olyan eset, hogy a kiolvasztott hús büdös volt, ezért bátorkodtam feltenni ezt a kérdést, de nem gondoltam volna, hogy még ebben a kategóriában is darabokra szedik az embert.
2017. szept. 19. 11:47
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Mert Magyarországon kívül általános hatodik osztályában nem tanulnak baktériukokról? :D
2017. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!