Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti szoktatok úgy járni, hogy...

Ti szoktatok úgy járni, hogy fel akartok használni valamit, és elrontjátok az egész ételt?

Figyelt kérdés

Pl régebbi alapanyagot, vagy valamit amit annyira nem szerettek

A múltkor pl régebbi napraforgó magot találtam a fiókban, gondoltam beleteszem a raguba, de már avas volt, és csak akkor vettem észre, mikor enni akartuk. Vagy volt egy kis maradék cukkinim, beleraktam a lecsóba, de abban annyira nem szeretjük, és nem fogyott el. Ti csináltatok már ilyet?


2017. aug. 22. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Persze,és amikor a szemetesek is szerették amikor ott rohadt egy 120l-es kuka ételhulladék.Amúgy meg igen volt úgy ezért inkább ami régebbi kidobom jobban járok ha nem használom fel mert utána nem tudom elfogyasztani és csak pazarlás lesz belőle.
2017. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Így nem, mert megszagolom - azért az avas szag eléggé intenzív, hogy kiszűrjem -, és utána teszem bele.


De úgy már jártam, hogy a husit sikerült leégetnem... mindezt természetesen vasárnap, mikor semmi nincs nyitva :D, úgyhogy végül pizzát ettünk.

2017. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Egyes, te a VESSZŐ fogalmával tisztában vagy?!


Háromszor futottam neki, mire felfogtam, mit hánytál oda :D

2017. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Sosem használok romlott alapanyagot s a rengeteg kísérleti receptem sem extrém, minimum ehető lesz az eredmény. Olyan van, hogy a darált mák már kicsit régebbi (ma már nem, azonnal felhasználom), a cukkini kissé öregebb, ami ront a minőségen, de kidobni nem kell a végeredményt.

Cukkinit azóta teszek a lecsóba, hogy valakinél kóstoltam és tetszett, úgyhogy előre tudtam, hogy be fog jönni :)

2017. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk azt eleve nem értem hogy gondoltad, hogy szotyit teszel a raguba.
2017. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!