Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mákos rácsos sütemény mennyi...

Mákos rácsos sütemény mennyi ideig áll el?

Figyelt kérdés
Kedden édesanyám által sütött mákos rácsost kaptam,ami 2 napig a kocsi csomagtartójában kellett legyen hűtő hiányában. Volt, hogy napon állt a kocsi, mert nem találtunk árnyékos helyet. Csütörtökön este (8 órás út után) végre sikerült bejuttatni a hűtőbe a sütiket. Tegnap megkóstoltuk, semmi jel nem utalt arra, hogy romlott lenne, mégis kételyeim vannak. Szerintetek kibírta a süti a tortúrát vagy inkább ne kockáztassunk? Köszönöm előre is a válaszokat! :)

2017. aug. 26. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel tej is van benne, meg tojás is (gondolom), amik kellemesen megrohadtak a kocsiban, szerintem nem kéne belőle enni.☺ Így hallásra kicsit undin hangzik, de lehet, hogy nem olyan vészes. Ha nem tetszik, inkább ne kockáztassatok!
2017. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit en csinalok az linzeralapu.a töltelékeben sincs tej.szoval az lehet kibirja. De hogy a tietek mivel készült..azt nem tudhatjuk.

De lehet jobb volna ha nem ennétek meg

2017. aug. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeiteket! Ha kinézetre és ízre sem lehet elváltozást észlelni, akkor sem ennétek meg? Mondjuk hallottam arról is, hogy nem mindig észrevehetö, ha romlott az étel...
2017. aug. 26. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát 2 napig volt az autoban.. Tüzőnapon is néha..

Szoval en lehet nem merném megenni.

De ahogy irtam is attol is függne hogy miből készült

2017. aug. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!