Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Anyukam szeretnem meglepni....

Anyukam szeretnem meglepni. Hogyan kell ezt elkesziteni konnyen es keves penzbol?

Figyelt kérdés

kedvenc etele a cezar salata

szeretnem meglepni hogy bevasarolok a zsebpenzembol alapanyagokat es megcsinalom neki ugy hogy nem tud rola de nem tudom hogyan kell

van 1000 forintom

nem tudok fozni

13 eves vagyok fiu


2017. aug. 22. 20:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
4%

Az öntet is, merthogy van kimondottan Cézár Saláta öntet, 4-500 Ft egy flakon.

Drága mulatság !

2017. aug. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

csirkevel szereti, cezar szosz, sok paradicsom, uborka, salata, kukorica, kenyerkocka, piritossal es sajttal a tetejen


megneztem kozben a tesco online boltban

3000 forintbol kitudnam hozni de akkor kerek tole

azt mondom nekem kell osztalypenzre :D

2017. aug. 23. 07:59
 13/18 A kérdező kommentje:
azt hittem ez egy olcso etel :DD
2017. aug. 23. 07:59
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

nem tudom milyen alkalomból lenne a meglepi, de azt mondom, hogy, hogy ne hazugsággal szerzett pénzből lepd meg.

Az első szülői értekezleten úgyis kiderülne az osztálypénzes mese, és még a bizalmát is elvesztenéd.

Ha nem Cézár salátával, akkor lepd meg bármivel, ami az ezresedből futja, hidd el, hogy örülni fog neki.

Szép gondolat a saját magad készítette meglepetés, de hazugsággal körítve nem az igazi.

Csinálj pl neki egy mikrós 5 perces sütit, az szinte semmibe nem kerül, de mégiscsak te magad készítetted.

A neten sok ilyen receptet találsz.

2017. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
10%
Miért nem csináltok inkább egy nagy tál majonézes krumplisalátát ? Olcsó, egyszerű, majonézt röhögve elkészíted otthon egymagad amennyi kell bele. Az ezresedből bővel futná mindenre és/vagy szerintem otthon is megtalálsz minden hozzávalót.
2017. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
45%

Ki ez a mániákus aki nulláz itt az ételek italok kategóriában ? Remélem kizárnak a p--ba egyszer és megéred !!!

Beteg vagy b+, a segítőszándékot pontozod le ? ha a 104-et hívod majd vmikor kívánok neked ilyen hozzáállást te majom parádé !!!

2017. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Cuki vagy nagyon, szurkolok neked!
2017. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Csatlakozom ! De sajnos nemcsak egy ember műve, ez csapatmunka.A 82 %-s válaszolókat szisztematikusan lenullázzák, de más normális válaszolókat lehúznak teljesen.

Az is furcsa, hogy volt itt olyan, aki bevallotta,hogy két regisztrációval is rendelkezik, a múltkor bele is keveredett a kommentjeibe...

Ilyenek saját magukat is felpontozhatják, és, ha két regről lepontoz valakit, akkor annak már szinte vége.

Nem tudom, hogy a a GyK miért nem vette még észre, pedig szerintem ilyenek többen is vannak.Nem létezik, hogy valamilyen módon nem lehet kiszűrni.

Abszolút szabályellenes és inkorrekt a tisztességes válaszolókkal szemben.

Én írni fogok a GyK. üzemeltetőjének, mert ezek az alakok teljesen lezüllesztették ezt a népszerű kategóriát.

2017. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!