Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Anyukam szeretnem meglepni....

Anyukam szeretnem meglepni. Hogyan kell ezt elkesziteni konnyen es keves penzbol?

Figyelt kérdés

kedvenc etele a cezar salata

szeretnem meglepni hogy bevasarolok a zsebpenzembol alapanyagokat es megcsinalom neki ugy hogy nem tud rola de nem tudom hogyan kell

van 1000 forintom

nem tudok fozni

13 eves vagyok fiu


2017. aug. 22. 20:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
Veszel a mekiben egy cézár salátát, átöntöd otthon egy tálba és még csak el sem rontod :)
2017. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

[link]


Talán valóban jobban jársz ha vásárolsz készen egy adagot.


Mert ha minden hozzá valót meg kell venned akkor 1000 ft nem lesz elég rá.

Ha csak azt nézem, hogy a főzőtejszín 300 ft legalább, 1 db uborka 200 ft, 4 db paradicsom szintén 300 ft körül éa akkor hol van még a többi hozzá való, a csirke mellről nem is beszélve.

2017. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
Sparban, Intersparba is kapsz szerintem cézár salátát, kimérve vagy bedobozolva. *
2017. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

erre en is gondoltam, de harman vagyunk a tesommal

ugy gondoltam mind eszunk belole

egy adag harmunknak keves lesz


mennyi penz kellene mindenhez?

2017. aug. 22. 21:42
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

A cézár salátában nincs csirkehús, ez egy eléggé elferdített verziója, ami bár elterjedt, de nem a hagyományos recept.


A cézár sali bőven elkészíthető 1000 ft-ból, a hozzávalói:

saláta

pirított kenyérkockák (croutonok)

parmezán sajt

citromlé

olívaolaj

tojás

fokhagyma

bors

Worcestershire szósz

2017. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Rakj rendet, mosogass el, porszívózz, stb. Anyukádnak lesz egy pihenős estéje, jobban fog ennek örülni, mint egy félresikerült salátának.
2017. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Ennyi rosszindulatú embert! Egyetlen válaszadó tudta leírni a receptet a többi csak kötekedni bír. Csirke valóban nincs az alap cézársaliban és egy ezresből ez azért bőven kijön!

Még a wikipédián is fenn van a recept amúgy angolul.

Paradicsom, uborka még távolról se kell bele.

2017. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

21:51, 21:59


Sztem kérdezzük meg akkor a kisfiútól, hogy az anyukája melyik verzióját fogyasztja a cézár salinak ? Mert van rengeteg változata. Az eredeti amúgy szardellával készül.


Mennyi a valószínűsége annak, hogy lesz otthon olíva olaj, szósz és parmezán sajt (3 adagra), már ez a 3 összetevő benne van egy ezresbe. xd

2017. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2017. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%

Felejtsd el ! Rakj gondolatba az ezresedhez még egy 0-át, kb. ennyi zsozsó kellene ahhoz, hogy te otthon három személyre ezt elkészítsd.

10 dkg parmezán sajt : durván 700 ft.

Olíva olaj : 1300-1400 ft.

Wszósz : a legolcsóbb 300 ft

És a többi és a többi ...


Keresd a boltokban a lesárgázott cézár salátát. 30-40 %-al olcsóbban sokszor már kapni, a SPARBAN, 400-440 ft egy adag.

2017. aug. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!