Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Málnából készült torta/sütikré...

Málnából készült torta/sütikrémet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Keresgéltem már a neten, de egyik sem fogott meg annyira...

Vannak vajasak, vannak tejszínhabosak, nem rosszak, de valami főzöttre gondoltam első körben. Viszont amit találtam, nem volt egy se túl meggyőző.

egyik, ami első körben megtetszett, annak olyan ronda színe lett a video alapján, hogy elment tőle a kedvem. Azért jó lenne, ha pirosas, rózsaszínes lenne és nem barna... :)


Ha van jó és szép bevált málnakrém receptetek, szívesen venném, köszi!!!



2017. júl. 8. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mascarpone, habtejszin és málna lekvár amit én szoktam készíteni. A mascarponet és a tejszínt habbá verem és abba forgatom óvatosan a lekvárt. Nem keverem össze teljesen, szép csíkosra hagyom. Amikor a lapokra kenem, megszorom friss malnaval.
2017. júl. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

400 gramm görög joghurtba belekeverek 300 gramm málnavelőt, 1 csomag hidegen oldódó zselatint, 5 púpos evőkanál cukrot, és 2 dl habfixálóval felvert tejszínt.

Piskóta lapra simítom, a tetejére málna szemeket teszek és néhány órára hűtőbe teszem

2017. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!