Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy 12 éves milyen ételt tud...

Egy 12 éves milyen ételt tud csinálni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 5. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Pirított krumpli/rizs+rántott hús

paprikás krumpli

Tejberizs

Túróstészta

2017. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez gyerekfuggo. Van aki ennyi idosen komplett ebedet meg tud fozni a csaladnak, van akin meg egy vajaskenyer is kifog. En az elobbi tipus voltam, de a baratnom meg 19 evesen se tudott egy piritost se csinalni meg semmit. Igaz, nem is merte megprobalni. Szerintem fozni mindenki tud, csak akarni kell.
2017. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A hagyományos tejberizst hogy kell csinálni mert az interneten minden van kérhetek egy receptet
2017. júl. 5. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, az interneten találhatsz arra is receptet
2017. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valóban ember/gyerek függő. Hiába írjuk azt, hogy egy paprikáskrumpli nagyon egyszerű, ha nem vagy gyakorlott és elégeted a hagymát, vagy a hozzáadott pirospaprikát, túl sok vagy túl sok vizet teszel hozzá és ezer meg ezer buktatóval találkozhat az, aki főzni kezd.

Ennek ellenére azt vallom, hogy el kell kezdeni, és csinálni, csinálni, csinálni. De a kezdetekben mindenképpen egy felnőtt jelenlétében, aki időben tudja az instrukciókat adni, és közbeléphet, ha valami baki történik.

Ha van hozzá egy kis érzéked és nem kevés akaratod, akkor nagyon hamar belejössz, és majd sorba jönnek a sikerek is.

2017. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolóknak nagyon!😊
2017. júl. 5. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen tudtam rántottát, tükörtojást csinálni, tésztát főzni, húst pirítani. Szerencsére azóta már sokkal többet tudok. :D
2017. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó :D
2017. júl. 5. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!