Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételt tudnék csinálni?...

Milyen ételt tudnék csinálni? Nagyon éhes vagyok

Figyelt kérdés
Van itthon olaj, tészta, rizs, cukor, mustár, majoranna, só, bors, delikát, egy csomó fokhagyma, pudingpor egy pár darab. Ennyi és semmi más :( mit tudnék össze hozni ezekből? Help

2016. júl. 1. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Fokhagymás majorannás rizs? Jobb ötletem tényleg nincs...
2016. júl. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Krumpli, tojás is van ??? Mert akkor majonézes krumpli salátát össze tudnál dobni . Delikátból meg csinálhatsz egy jó kis delikát levest, szórsz bele egy kis cérnácskát is .
2016. júl. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
A delikát leveshez semmi egyébre nincs szükséged mint a delikátra, vízre és egy kis cérnametéltre (cérnácska) . Már is van egy jó kis levesed, jót tesz a gyomornak is .
2016. júl. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos más itthon :/ de ez a leves jó ötlet, van itthon cérnácska tészta :) köszönöm a válaszokat
2016. júl. 1. 00:35
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Hey ! Fokhagymamártást is készíthetsz, kenyérre kenve az is fincsi tud lenni ám .
2016. júl. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Fokhagymát megpirítasz egy kis olajon, rá a főtt tésztára egy kis majorannával, az olaszok legegyszerűbb tésztája, éttermekben is fogyasztják. :)
2016. júl. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Fokhagymás-pudingos tészta
2016. júl. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

1. fogás: Főzd ki a tésztát. A fokhagymát, jó sokat, összenyomva olajon (olíva lenne az igazi) pirítsd meg. Ha van esetleg erős paprika, chilli, akkor azt is tehetsz bele, de a felsorolásból hiányzik. Sózd, borsozd, és keverd össze a tésztával.


2. desszert: rizspuding. Megfőzöd vízben a rizst, cukorral, hogy elég édes legyen. Vízzel megcsinálod a pudingot is, és összekevered. Tejjel jobb lenne persze sokkal, de hát szegény ember vízzel főz.

2016. júl. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

A lepontozásokat nézve valaki "k" nem is olyan éhes . Ennyi jó kaja, hát hálás lennék .

Csak azt tudom írni, hogy az anyám kavicsból és vízből olyan levest főzött sokszor, hogy az 7 nyelven beszélt .

2016. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tisztázzuk, NEM ÉN pontoztam le,úgyhogy kérlek ezt ne vegyétek figyelembe, valaki szórakozik.... Köszönöm a tippeket, megcsináltam,amiket tanácsoltatok és jól esett! :) aranyosak vagytok mindenkinek ment a zöld kéz (tőlem legalábbis)! :)
2016. júl. 1. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!