Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Legolcsóbb bográcsos étel?

Legolcsóbb bográcsos étel?

Figyelt kérdés
200 főre kell főznöm valami bográcsos ételt. Szeretném kérdezni, hogy szerintetek melyik bográcsos étel az amelyik alacsonyabb költségvetésből kihozható?

2017. jún. 14. 10:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen! A 19-nél a pont!
2017. jún. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
93%

Remélem, te a régi 66-os vagy, nem, aki pár napja az égből pottyant ide, és az élő fába is beleköt ?


Ha a régi vagy, neked is jár a pont :)

2017. jún. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta kuruttyolok itt a fórumon, és valóban elég régóta 66-os vagyok!

Valamelyik napon direkt írtam egy hozzászólást, hogy én nem az a 66-os vagyok, aki itt kötözködik, (és persze mindenki lepontozta!). Érdekes módon az a hozzászólásom nem jelent meg a válaszok között! :))) Valahogy elszállt az éterben!

2017. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
93%

Az öhön, vagy öhöm, totál mindegy, a kaja ugyanaz, a kiejtés egy kicsit más.

Az jutott éppen eszembe, hogy tudomásom szerint minden olyan kaja, amit eleve bográcsban kezdték el őseink főzni, az gyakorlatilag az alföldi pásztorok, kubikosok, hasonló foglalkozású emberek által alkotott egytálétel!

Nem volt náluk több edény, azt az egyetlen bográcsot hordták magukkal. Amit abban úgy össze tudtak rakni, azt ették!

2017. jún. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
73%

Jól mondod, de sajnos ki vagyunk valamennyien téve kóbor ítészeknek, akik, akár csoportosan is képesek hülyét csinálni, a szívből-lélekből író válaszolókból is.

Ha egy kérdező normális, remélem átlát az ilyen jellegű cselszövéseken, és jól dönt, amikor értékel, vagy kiválaszt egy neki megfelelő választ.

2017. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
92%

Kérlek, csak nézd meg a sültkrumplis kérdést, a reggeli adatokhoz képest is már valaki végigszántott a válaszokon, és ki tudja miért, de mindenkit lefele nyomott. Épeszű az ilyen ember ?


A kérdés feltevőjétől itt és most elnézést kérek a fenti eszmecsere miatt, de sajnos ez az oldal ilyen.

nagyon remélem, hogy a 200 fő vendéglátása sikerülni fog.

Szívből drukkolok neked:)

2017. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
93%
A sült krumplinál mindenkit visszapontoztam felfelé, még a rejtélyes 66-ost is! Miért beszélsz ott így "doboszoli"-ról? Az feltűnt, hogy kb. egy jó éve már nem írogat itt, de azt hittem, átment a f.b.-ra.
2017. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sajnos több, mint egy éve nincs már (itt sem )...
2017. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

én vega bográcsost csinálnék, mert a húsevés bezárja a szívcsakrát (mert ölés)

ideje lenne megérkezni erre a szintre.

2017. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Én most kérdeztem először, és nagyon örülök, hogy gyors, segítőkész, hasznos válaszokat kaptam. Köszönöm mindenkinek. 😁
2017. jún. 15. 12:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!