Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet ezekből főzni? Nem...

Mit lehet ezekből főzni? Nem tudok vásárolni, de kell vacsora.

Figyelt kérdés

Jázmin rizs

Bulgur

2 db krumpli

Ketchup

BBQ szósz

Majonéz

Csigatészta

1 db magos rozs zsemle (de picit száraz)

Napraforgóolaj

Bors (nem őrölt)

Szárított oregánó

Babérlevél (szárított, egész)

Mazsola

Kefír

Liszt (de csak kevesebb mint negyed kg)

Kávé bab (magamnak szoktam őrölni)



2017. jún. 12. 14:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én a rizst nem keverném kefírrel, de a gyümölcs jó ötlet.


Bár így, hogy írtad, hogy van az is, inkább meghagynám a gyümit desszertnek. Kefír gyümölcsdarabokkal.

2017. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#7 Ez egész jó ötlet.


Amúgy lehet kéne rendelni valamit, de jelenleg nincs túl sok pénzem. Egyetemista vagyok és így is mindig rendelek, de most kb van 2000Ft nálam. Abból 1000Ft kell. A szüleim pedig csak holnap tudnak utalni.

2017. jún. 12. 14:45
 13/21 A kérdező kommentje:
Amúgy kisbolt 5 percre van, de 1000Ft kb elég lenne valamilyen húsra, lehet le kéne rohanni.
2017. jún. 12. 14:47
 14/21 anonim ***** válasza:
82%

Hát hallod..

amig itt irogatsz,meg is fordultál volna valami normális kajával.és akkor nem kell a mazsolás rizst tálalnod....(amit én tuti meg sem ennék-mert nem szeretem a mazsolát)

2017. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%
Ne legyél már életképtelen! Szaladj le a boltba, vegyél pár zöldséget, megpárolod a füszerekkel, sütsz mellé krumplit.
2017. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
43%

"....(amit én tuti meg sem ennék-mert nem szeretem a mazsolát)"


Ezt ki kérdezte? Nem neked főz. :)

2017. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Zalai krumpliprósza, lehet nálunk is ez lesz a vacsi.


Krumplit lereszeled, kinyomod belőle a nedvességet. Keversz bele kefírt és annyi lisztet, hogy sűrű palacsintatésztánál picit sűrűbb tésztát kapj, sóval ízesíted. Kiolajozott tepsibe öntöd a tetejére rácsöpögtetsz kevés kefirt (ha nem marad az sem baj) majd aranybarnára sütöd.

2017. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom menj le a boltba, ezektől még magad sem laksz jól a felsoroltakból, nemhogy még vendégeket is hívj rá...

Vegyél egy kiló krumplit, egy csokor petrezselymet és egy zacskó valami panírozott cuccot.Talán egy uborka is kitelik belőle ( az ezresből ) és csinálhatsz petrezselymes krumplit rántott akármivel, kefíres vagy kecsapos uborkasalátával.

2017. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Vettem végül fél kiló csirkemellet és egy doboz tejet, sót és cukrot. Rízs lesz és 1 szem héjában sült krumpli, illetve sült csirkemell. Desszert eper és banán felvágva, lesz kavé is vagy banánturmix.

Köszönöm a hasznos tippeket.

2017. jún. 12. 17:03
 20/21 anonim ***** válasza:
74%
16Os! Csak arra céloztam ezzel hogy: van rá esély hogy a vendég se biztos örülne mazsolas rizsnek..
2017. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!