Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miféle péksütemény az, amihez,...

Miféle péksütemény az, amihez, soha, egyetlen pék sem ért hozzá?

Figyelt kérdés
Miért reklámozzák, ezt így?(gondolom tudjátok melyikre gondolok) Ezek után, majd az jön, hogy péksütemény, amit meg sem kell rágni? (tudom, nevetséges, de engem akkor is bosszant)
2017. jún. 6. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
A képviselőfánkhoz sem érnek hozzá a képviselők.
2017. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Sőt, a macskatápot sem macskák készítik. Hát milyen jogon ez a neve akkor?
2017. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
És a kisbaba ágy sem kisbabákból készült :(
2017. jún. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
A halászlé sem halászokból van :(
2017. jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!, de attól még a kérdésem komoly volt... ha egy parasztgyereknek odaadsz egy ilyet és esetleg még ízlik is neki, és megkérdi hogy a pék hogyan dagasztotta a tésztát? mondjam azt hogy ez még nem látott embert, ezt egy robot készítette?:D
2017. jún. 6. 10:58
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem úgy kell érteni hogy a sütés után nem ért hozzá senki, utána gép csomagolja be. A Tesco-ban amit veszel pékárut lehet hogy százan összefogdosták már. Gondolom erre akar rámenni a croissant reklámja. Mondjuk szerintem gusztustalanok ezek az előre csomagolt croissantok is, nem is értem ki vesz ilyet.
2017. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6: be lehet tenni pl automatába, egy fokkal jobb mint csokit enni ha épp semmi nincs nyitva (felnőttképzés helyén volt így), meg kirándulni is el lehet vinni. Napi szinten persze nem enném.

Mondjuk engem nem hat meg ez a reklám, egyrészt nem érdekel, másrészt a "sima" péksütiket is gép csinálja.

2017. jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

A gépesítés elkerülhetetlen, a hatékonyság és a profit érdekében. Persze ez a minőség rovására mehet.

Nem csak a péksüteményekben.

2017. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A kenyeret is gép dagasztja, nem a pék!

Másrészt ne tessék ennyire hülyének nézni a parasztgyereket, mert már itt is van net, én is azon keresztül tájékozódok a világhálón... miért kell pont közöttünk keresni a hülyegyereket???

2017. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Érdekes egy oldal ez! Mindenki mond mindent, de a kérdésre senki sem tudja a választ!:D ( utolsó válaszolónak üzenném, hogy eszem ágában sincs lenézni a parasztgyerekeket, én is az vagyok) Pont ezért tettem fel ezt az agyalágyult kérdést!
2017. jún. 6. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!