Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezekből az alapanyagokból mit...

Ezekből az alapanyagokból mit lehet készíteni?

Figyelt kérdés

Fagyasztott borsó, hagyma, gluténmentes lisztkeverék, rizsa, lekvár, kukoricaliszt,

Sajnos ugy alakult ez a hónap hogy elfogyott minden pénzem ennyi maradt csak otthon és csak jövő hónapba kapok pénzt addig ezekből kell gazdálkodnom. Fontos h gluténmentes ételeket irjatok mert nem ehetek glutént. Se olaj se tej nincs itthon és nem is tudok venni, kölcsön se tudok kérni..


2017. máj. 27. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Zöldborsó főzelék. Habard be a liszttel, és tej hijján vízzel. Nem lesz olyan jó ízű, de ehető így is. Lekváros rizs.
2017. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
főzhetsz még puliszkát is, pirított hagymával.
2017. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Rizibizit, én imadom magában is.

Esetleg kenyeret is tudsz sütni, ha van élesztőd.

Puliszkat már írták előttem.

2017. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Zöldséges rizs, de baj, hogy nincs zsiradék, az kéne hozzá. Valami szósz esetleg? Pl. szójaszósszal szuper lenne, persze miért lenne neked olyan.

Gluténmentes kenyérféle is készíthető (egy élesztőre csak van pénzed), bár ez nem az én asztalom.

2017. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Borsókrémleves, hagymás-borsós lepénytekercsek
2017. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Kéredzkedj be egy ingyen konyhára, mert ezekből, így semmit nem lehet készíteni. Írod nincs olajod sem. Az-odáig rendben van, hogy a rizst kifőzöd vízben ezúttal, de ha pl. azt írnám, hogy piríts hagymát, hagymakarikákat és edd majd a rizst azzal, már nem tudod megcsinálni. Egy jó ízű borsó levest, egy főzeléket sem, hogyan habarod, rántod be (?) de, ha neked jó ez is álá natúr vízben megfőzve, a semmi nélkül, se fűszerek, se zöldségféle, se semmi ...

Görhét sem tudom javasolni, mert nincs se olaj, se tejföl, se tojás.

2017. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ez az összes alapanyag és semmi zsiradék az nem lesz túl finom...

Talán a borsó, hagyma, rizs kombinációt össze párolnám sütőben. A két fajta liszt valamelyikéből pedig egy tojásmentes nokedlit csinálnék és azt enném lekvárral

2017. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!