Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nosalty weboldalról mi a...

Nosalty weboldalról mi a véleményetek? Jól, érthetően leírják a recepteket?

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
en szeretem, szamomra ertheto. neked van vele valamilyen problemad?
2017. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most találtam rá és mivel kezdő vagyok a konyhában, ezért érdekel.
2017. márc. 30. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nosalty-ra különféle user-ek töltik fel a saját receptjeiket, ezért elég nagy a szórás. Van, ami nagyon részletesen le van írva, van ami felületesebben. Keress olyat ami neked megfelel.
2017. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem egy ember vagy egy belsö csoport teszi fel a recepteket, ezért nem lehet egyértelmü választ adni.


A receptek többsége szerintem - és elég sokat átnéztem már - használható, de van jónéhány, amit ha úgy akarsz csinálni, ahogy írják, akkor abból nem lesz semmi ehetö dolog.


Egy tipp: ha valamilyen recept megtetszik, akkor keress meg pár hasonló másikat, és hasonlítsd össze öket az összetevök mennyisége/aránya és az elkészítési mód szerint. Ha nincs feltünöen nagy eltérés (pl süteménynél a tojásokhoz viszonyítva a liszt/száraz anyagok mennyisége hasonló), akkor igazán nagy "katasztrófa" nem lehet belöle.


Ha meg nagyon bizonytalan vagy, akkor ide linkeld be az adott receptet, van sok tapasztalt felhasználó, akik szivesen elmondják a véleményüket.

2017. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tipp: nézd meg a hozzászólásokat, hogy másnak sikerült-e
2017. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Èn nagyon sok mindent onnan nézek. Amit előttem is leírtak,próbáld ki úgy,hogy megnézed a kiválasztott ételt többféleképpen. Én úgy szoktam,hogy pl kiválasztok egy ételt,megnézek vagy 3-4 receptet és abból a sok receptből "összgyúrok" egy nekem tetszőt. Szóval nem mindig követem pontról pontra az eredeti receptet,hanem ahogy én gondolom úgy csinálom meg. Pedig nem vagyok gyakorlott szakács,de így mindig sikerül finomat főzni.
2017. márc. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os szerint választok én is. Leginkább jók ezek a receptek, de semmi sincs kőbe vésve, minden recepten lehet saját ízlésünk, szokásunk szerint változtatni is! :))
2017. márc. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, nem használom gyakran, mert legtöbbször magam találok ki recepteket, de amiket eddig kipróbáltam, mind beváltak, és sikerültek.
2017. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!