Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » EZ most komoly, megavasodott?

EZ most komoly, megavasodott?

Figyelt kérdés

Vettem lenmagolajat néhány hónapja és rendszerességgel próbálnám fogyasztani, viszont most úgy érzem kesernyés... és nem rémlik hogy ilyen lett volna ezelőtt pár héttel.. az a baj hogy még rengeteg van belőle, és úgy sajnálnám kidobni!

Van még tökmag olajam is, abból még több van, azt nem is kóstoltam, hogy milyen már..



2017. márc. 11. 23:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
"hatoanyag"? Ne haragud, milyen hatóanyagról van szó?
2017. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Gratulalok a szeretetlen, durva hozzaszolasokert emberek! Az allat jobban szereti a maga fajtajat mint ti! Egyebkent juli vegen fog lejarni, de mar elkezdett avasodni sajnos. A tokmag meg jo, beraktam a hutobe. Azert nem gondoltam hogy ilyen hamar lejar, mivel eddig csak napraforgot hasznaltam es azzal sosem volt problemam.
2017. márc. 12. 16:10
 13/14 anonim ***** válasza:
felbontás után medig áll el az nincs rá írva ? .
2017. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért nem mindenki válaszolt szeretetlenül, én legalábbis nem érzem a válaszomat kiakasztónak.

Aki, az óvodáskorodat emlegette, az bizony, elég durva, de mégis értékelték...

Amúgy igazad van, sajnos nagyon sok a rosszindulat az emberekben még ebben a kategóriában is.

2017. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!