Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az gáz, hogy 12 éves fiú...

Az gáz, hogy 12 éves fiú létemre imádok főzni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek sütni-főzni (apukáméknál, nevelő apám szerint moslékot csinálok) egyszer egy szakács ismerősünk jött át és apukám meg a barátnője kitalálták, hogy én főzzek.Megkérdezte apukám, hogy milyen és azt mondta hogy:(apám neve) ez nagyon finom.És akkor mondts, hogy én főztem és nagyon megdicsért, azt mondta, hogy tehetségem van hozzá.

Szerintetek gáz az , hogy inkább sütök főzök apukámnál mint, hogy az ottani haverokkal játszak (apám barátnőjének az unoka öccsei).De azért néha lemegyek focizni :D.



2017. márc. 10. 20:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Egy idióta, ha ilyeneket mond. Ne foglalkozz vele
2017. márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

A gasztronómiában a leendő NAGYOK, gyakran így kezdik.

Sok csapdát állítanak nekik.

DE ez csak az első lépcsőfok.


Sok küzdelem, mire profi leszel a konyha területén.

(ez a dolgok egybeni szépsége is)


Csak így tovább. Ne add fel, ha komolyan veszel valamit, vidd is véghez.

Persze kitartás és idő.

Lehet, ...én már nem fogok élni, mikor Te bevonulsz a gasztronómiai történelembe.


Hajrá!

2017. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Szinte az összes híres mesterszakács férfi.

Ha ezt a szakmát magas szinten elsajátítod az már szinte művészet.

Hiszen egy új étel megalkotása, az ízek és a látvány harmóniájának megteremtése magas fokú kreativitást igényel.

Nagyon sajnálom, hogy ekkora primitív barom a nevelőapád.

Csak kitartást kívánok neked.

Én a helyedben mielőtt elköltöznék otthonról, tennék egy flakon hashajtót a tejecskéjébe. Hadd fossa ki a szemét a köcsög.

2017. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sőt hatalmas előny lesz, ha elkerülsz otthonról; más még a teát is odaégeti majd, te legalább nem fogsz gyorskaján és virslin élni amíg meg nem embereled magad vagy lesz egy barátnőd.

Egyébként a legfelkapottabb szakácsok is férfiak.

2017. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj

Én picit idősebb lány vagyok (15 éves), de szerintem ez irtó aranyos, és hidd el, feleséget is könnyebb lesz így találnod (pláne, ha szakács leszel), ma már egy csomó lány/nő van, akik nem szeretnék vagy nem tudnak főzni :)

2017. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 gnoomage ***** válasza:
100%

Most gondold át hány férfi szakácsot láttál mondjuk a TV-ben(világszinten) és hány nőit. Nagy eséllyel a férfiak lesznek többségben, ez több száz éve így van(a középkorban is a nagy szakácsok többsége férfi volt).


Nehéz néha, az tény. Hétvégén is lehet meló, belföldön nem is kereshetsz vele olyan nagyon sokat(azért a legtöbb szakács boldogan elszokott lenni a környezetemben), de azt csinálod amit szeretsz. Nem ronthatod el jobban az életed azzal, ha mostantúl a nyugdíjig egy olyan munkát végeznél, amit utálsz, ahelyett aminek minden percét élvezed.

2017. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
nevelőapád idióta! de ha anyád se áll melléd akkor ő is eléggé hülye....
2017. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Sajnos leginkább azért vette el abyám mert nem volt pénz
2017. márc. 10. 22:35
 19/23 A kérdező kommentje:

Ő azt akarja hogy biztositó legyek mert ő is az.Tegnap kaptam mert mondták, hogy gratuláljak neki erre megkérdeztem, hogy miért

és kaptam a pofámra

2017. márc. 10. 23:48
 20/23 szaszaa11 ***** válasza:

Azt mondjuk tegyük hozzá, hogy kevés az a vendéglátós, aki feleséget talál úgy, hogy a szakmájában dolgozik. Napi 12-16 óra meló, 5, sokszor 6 napban hetente, szinte minden hétvégén, és ünnepnapon. Ezt nem túl sok leány tűri, főleg nem fiatalok! Egy vendéglátósnak két lehetősége van; vagy vendéglátóssal jön össze, vagy valakivel, aki nagyon nagyon toleráns, ilyen pedig kevés van.

De amúgy hajrá, lehet jelentkezni a vendéglátó suliba, ha szereted. Ott majd egy kicsit megutálod az elején, de az útolsó 1 - 2 év szuper lesz, és boldogan fogsz ballagni, ha tényleg szeretettel csinálod!

2017. márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!