Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az gáz, hogy 12 éves fiú...

Az gáz, hogy 12 éves fiú létemre imádok főzni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek sütni-főzni (apukáméknál, nevelő apám szerint moslékot csinálok) egyszer egy szakács ismerősünk jött át és apukám meg a barátnője kitalálták, hogy én főzzek.Megkérdezte apukám, hogy milyen és azt mondta hogy:(apám neve) ez nagyon finom.És akkor mondts, hogy én főztem és nagyon megdicsért, azt mondta, hogy tehetségem van hozzá.

Szerintetek gáz az , hogy inkább sütök főzök apukámnál mint, hogy az ottani haverokkal játszak (apám barátnőjének az unoka öccsei).De azért néha lemegyek focizni :D.



2017. márc. 10. 20:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem gáz :) a jövőbenlevő barátnőd örülni fog neki
2017. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz! Tök jó! :)
2017. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nevelő apám szerint homoszexuális vagyok mert főzök és, hogy az női dolog.

2017. márc. 10. 20:49
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom a nevelőapád a kanapén döglik,sörrel a kezében még anyukád főz,mos meg takarít. Ráadásul homoszexuálisnak hív egy olyan embert aki besegít és nem életképtelen.Legyen ő az ellenpélda.
2017. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Sör helyet tejet eszik és muzsika tv hallgat.

Apukáméktól kaptam egy nagyon jó szakács könyvet,

és ki dobta azzal az indokkal:hogy (a nevem) nem lessz homoszexuális a B betűvel kezdődő módon!

2017. márc. 10. 20:58
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pozitívum,én imádom,amikor a párom néha napján főz nekem,bár..Az ő munkájában inkább a próbálkozás volt a fontos,nem a végeredmény. Cukrász egyébként,nekem volt szakács gyakorlatom még szakközépben,szóval mi ilyen sütős-főzős párocska vagyunk.

Ne hallgass azokra az emberekre,akik leszólnak,bántanak. Akár profi séf is lehetsz,ha akarsz.

2017. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. márc. 10. 21:05
 8/23 A kérdező kommentje:
Nevelőapám szerint a szakács egy hálátlan,kaki munka.Keveset fizet, meg, hogy hagyjak fel vele úgy se fog menni.
2017. márc. 10. 21:18
 9/23 anonim válasza:
100%

Sz@rd le a nevelőapád,már bocsi!!!Az számít csak,amit te szeretnél,hidd el,semmi más!


23/F

2017. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. márc. 10. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!