Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek/süssek ha átjönn...

Mit főzzek/süssek ha átjönn hozzám egy lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hétvégén szüleim elutaznak, igy enyém lesz a lakás. Volt már barátnőm... (sőt akiről szóvan lány is volt már a barátnőm.) Hétvégén átjönn hozzám és egy kicsit felpezsditeni a kettőnk kapcsolatát készitenék valami vacsorát.

Ebben kérem a tanácsotokat.


Lánnyal együtt voltam másfélévet. Nem arról van szó, hogy nem ismerem mit szeret. Hanem valami újat szeretnék.

Konyhában nem vagyok jártas. Ezért valami finom és könnyen elkészithető ételt keresek. :)


Köszönettel egy 23 éves srác.



2017. márc. 9. 12:28
 1/6 anonim válasza:
36%
Szerintem a tésztaételekkel nem foghatsz nagyon mellé. Általában mindenki szereti őket, és viszonylag könnyű elkészíteni őket. Talán egy gombapörkölt tésztával, vagy spenótos tészta. Ezekkel eléggé csekélyek az esélyeid hogy nem találsz be. Sok sikert
2017. márc. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát a gombapöri nem túl romantikus randikaja!Nem beszélve a pár óra múlva jelentkező hatásáról!:D

Csinálj neki bolognait spagettit parmezánnal leszórva, egy pohár vörösborral és egy gyertyával az asztal közepén!Ez nagyon egyszerű!:)Desszertnek fagyi csoki öntettel!

Sok sikert!

2017. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
46%
Sárgaborsó, vagy kelkáposzta főzeléket, jó sok köménymaggal. Utána körtével kínáld, jó buli lesz. :-)
2017. márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
56%
Szerintem is valami tésztát, egyszerű, gyors és nem lehet vele melléfogni. Különben nagyon aranhos dolog hogy főzöl neki :)
2017. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fentiek is jok,de mivel mar ismered es tudod mit szeret,igy kezenfekvo lenne a kedvencet csinalni.
2017. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem az tökéletes, ha zellerszárat párolsz utána gombát, felöntöd tejszínnel és kisütöd a csirkemellkockákat és hozzá rizst v sült krumplit adsz.
2017. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!