Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hétvégén jön a barátom, mit...

Hétvégén jön a barátom, mit süssek, főzzek neki? Valaki tud tuti brownie receptet?

Figyelt kérdés

valami egyszerű gyors finom kéne:)

16l



2014. máj. 13. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:

rántotta virslivel

[link]

2014. máj. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt csinaltam a hetvegen probakepp, es biztos, hogy browniebol most egy joideig ez lesz A RECEPTEM,mert nagyon nagyon nagyon finom lett!


[link]

brownie.html?m=1

Ez pedig az alap valtozatom, ezt sutom, ha a simat szeretnem.


Szerintem a suti eleg, de ha mast is szeretnel, akkor ajanlom a klubszendvicset (piritott toastbol, haromszog alakura, tobbemeletes verzió) sonkaval, sajttal,jegsalival, paradicsommal stb. Melle hazi chips (szeletelovel nagyon vekonyra vagva, soval, fuszerekkel ropogosra sutve) es a szokasos martasok melle.

2014. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

[link]


[link]


[link]


A képek alapján ezek a receptek valami isteni finomak lehetnek...nálam még csak ezután kerülnek kipróbálásra, de úgy látom nem lesz baj. :D Majd szólj, hogy mit készítettél és ízlett-e a barátodnak.

2014. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

ha gyors brownie-t akarsz akkor menj be vmi hipermarketbe a közelbe és ott általában lehet dobozos dr otker-eset kapni

van benne por hozzárakod amit még ir és megy be a sütöbe

azt nem nagyon lehet elrontani és gyors is

2014. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Húúú köszönööm! :)) megírom majd mindenképp hogy sikerült!:)

nem akarok port venni mert az nekem nagyooon mű kaja..:D

2014. máj. 15. 17:52
 6/7 A kérdező kommentje:
végülis bounty szelet lett belőle nagy sikerrel.:)
2014. máj. 19. 16:07
 7/7 anonim válasza:
gratula :D
2014. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!