Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rizs fozoben lehet mas fajta...

Rizs fozoben lehet mas fajta etelt is kesziteni, mire lehetne meg kihasznlni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 6. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag egy elektromos fazék. Lehet benne babot főzni, csicseriborsót, lehet tésztát, levest, akármit, még tojásrántottát is. A lehető legegyszerűbb, főz-melegít funkciókkal rendelkező legostobább darabban is.
2017. febr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eredemes szerinted venni? egy sencor neztem ki 14€ ert, a kisebbet
2017. febr. 6. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt gondoltam, hogy neked van ilyen főzőedényed otthon és azt szeretnéd erre a célra használni. Lehet amúgy, de én csak akkor javaslom, ha nincs más megoldás.

Viszont ha alapból olyan edényt szeretnél ami multifunkciós (magyarul ne csak rizs főzésére szolgáljon), akkor olyan fajtát javaslok, amin állítható a hőfok.

Nem akarok konkrétumot mondani, azt javaslom inkább nézz utána hogy neked melyik volna megfelelő: [link]

2017. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bármit el lehet benne készíteni, de érdemes kicsit jobb kategóriájút venni, mert az olcsóbbak leégnek, kifutnak, könnyen tönktemennek.


Nekem van rizsfőzőm és nagyon elégedett vagyok vele. Alul bármilyen rizs (vörös, fekete, barna, stb.) vagy gabona (quinoa, árpa, zab, stb.) vagy hüvelyes (lencse, bab, stb.) megfő, felette pedig lehet zöldségeket párolni vagy pl. tofut, stb. szóval egy komplett ételt el lehet vele készíteni, úgy hogy gyakorlatilag 2 perc gondod van rá.

2017. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!