Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyors almás süti receptet...

Gyors almás süti receptet szeretnék. Aki tud ilyet megosztaná velem?

Figyelt kérdés
2017. jan. 28. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]

(ezt olvasd végig, mert a kezdeti "vicces" szöveg után rendesen is leírja a receptet)

2017. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. jan. 28. 18:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Gyors almafánkot tudnék írni, ha az olajban sült megfelel.

Írj, és majd leírom, ha érdekel.

2017. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. jan. 28. 18:46
 5/9 A kérdező kommentje:
Érdekel persze!
2017. jan. 28. 18:47
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt nem kell sütni. Én a tetejére nem szoktam csokikrémet tenni mert nem szeretem, van mikor csak simán hagyom de néha hogy ne legyen olyan csupasz meg hamarabb megpuhuljon főzök a tetejére egy sűrű pudingot hogy megálljon rajta

2017. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Írom :)

HozzávalóK: 1 kiló alma, 30 dkg liszt, 10 dkg porcukor, 2 tojás, 1 cs. sütőpor, olaj a sütéshez. Szóráshoz fahéjas porcukor.

A meghámozott almát lereszeljük, levét gyengén kinyomkodjuk. hozzáadjuk a tojást,cukrot a sütőporral elkevert lisztet. Jól összedolgozzuk fakanállal, majd bő forró olajba szaggatjuk evőkanállal.

Szép pirosra sütjük, papírtörlőre szedjük. Tálaláskor fahéjas porcukorral megszórjuk.

Nagyon finom és egyszerű, gyors. Fél adagban is érdemes elkészíteni, mert kiadós.

2017. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gömbicica ***** válasza:

[link]


Nem tudo mennyire gxors, de holnap ilyet sutok. Kismenyem tej, tojas nelkul ehet csak, a kommentek jok.

2017. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a beirt receptet! Es a linkeket is!
2017. jan. 29. 09:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!