Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Keverhetem a tk. Lisztet és a...

Keverhetem a tk. Lisztet és a szafi sütemény lisztjét?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem látok rá okot, hogy nem, bár én nem tenném. Egészen más típusúak, működésűek, árúak, nem látom, mire lenne az jó (attól még lehet, hogy van értelme számodra). Ha én már dobom a szénhidrátszegénységet és a gluténmentességet, akkor nem többezres liszteket pazarlok el (kivéve, amikor rosttal kevertem a tk lisztet a mézesnél, de nem biztos, hogy az olyan értelmes dolog volt :D). Igaz, én csóró vagyok.

Mit akarsz belőle sütni? A szafis liszt eleve tartalmaz egy kupac keményítőt, úgyhogy a keményítő behozásával járó durva minőségnövekedés már nem fog jelentkezni... A kókuszliszt édesít és kevesebb liszt kell a vízszívása miatt... Édes kelt tésztának végülis működhet, csak érdekes s feleslegesen drágának tűnő kombináció.

2017. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért ne keverhetnéd?
2017. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi értelme egy 1800 Ft/kgos mindenmentes lisztkeveréket, amihez kb csak vizet kell keveri, összekeverni egy gluténtartalmú 300 Ft/kgos liszttel, aminek a bekeverése miatt valami kötőanyagot is kell majd még ismeretlen arányban bekeverni? o.O
2017. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!