Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A teflont serpenyőn lett egy...

A teflont serpenyőn lett egy kisebb karc. Ott feljött a teflon. Amúgy nem kopott, semmi baja. Lehet így használni? Nem egészségkárosító? Annyi mindent hallani. Na ezért is szeretem a kerámia serpenyőt jobban.

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem... vidd vissza a boltba ahol vetted mert csak a rossz minőségű teflon jön fel. Persze csak akkor vidd vissza hanem te okoztad éles tárgyal a karcolást..
2017. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
A szúnyog fing meg tüdőrákot okoz
2017. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg így már bejut a szervezetbe, de pl. én se dobnék ki egy sokezer forintos serpenyőt.

Az kimutatható, hogy ma már sok baba úgy születik, hogy teflon van a vérében, mert átjut a méhlepényen.

2017. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam róla most és elvileg nem baj a karc, az a baj, ha 260 fokra melegìtjük.
2017. jan. 24. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!