Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek karácsony után?

Mit főzzek karácsony után?

Figyelt kérdés
Párom unja a fűszeres ételeket. Van itthon rengeteg hús, zöldség, tojás stb..de csóri, húsmentes ételeket tudnátok mondani mint vadasz nokedli ilyesmi?
2017. jan. 2. 16:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Tojasosnokedli
2017. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Ma túrós és lekváros derelye volt az ebéd. Vacsora pizza lesz
2017. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

Tejszines tészta


[link]

2017. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Padlizsán és cukkini, paradicsomszósszal, mozzarellával. A zöldségeket sütés-főzés előtt sótd be és hagyd állni, nehogy keserű legyen. Amilyen egyszerű, olyan finom. Ha ez így nem elég laktató nektek, akkor mehet mellé kuszkusz, rizs, tészta, bármi.
2017. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Gombamártás krumplikrokettel, vagy főtt tésztával, zsemlegombóccal.Tócsni valamilyen főzelékkel.

Zöldségfasírtok, rántott vagy csőben sült zöldségek.

2017. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#1vagyok

Nalunk makaroni lesz😄

2017. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

Tojás pörkölt nokedlivel

Borsó főzelék tükör tojással

Tészták: túrós, krumplis, sajtos, tojásos,

Majonézes, tartáros vegyes saláták

Rántott zöldség-félék: karfiol, tök, cukkini, kelkáp.


Tojásos leves + palacsinta

Zöldbab leves + túrós pite

Krumplis ételek: paprikás krumpli, pásztor tarhonya, esetleg rakott krumpli virslivel

Rántott máj, resztelt máj, natúr sült

2017. jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Osszeirtam h mit egyunk a heten melyik napra mit fozzek de parom ma mondta hogy nem kellenek neki husos etelek. Van a hutoben husleves, gulyasleves kis vodorben, korompori, sutik, ma foztem frankfurti levest ill porit mert aposnak viszunk belole holnap de nem ettunk meg abbol...nem kell. A fagyo is tele van husokkal van bab is leveszoldsegek stb. Nem en foztem pakoltak de nem kivanjuk. Holnap nem is fozok mert meg van kaja de lehet szerdan rantott leves lesz tojassal noklival. Az se biztos meg h szombaton is fozok huslevest rantott husival annyira megcsomorlottunk a sok zabalastol..
2017. jan. 2. 17:25
 9/16 anonim ***** válasza:
Nálunk tegnap lencsefőzelék volt, mákos sütemény, amiből még ma is van jó-pár kocka. Most készül egy kis tojásleves és van krumplis tészta is. Majonézes krumplisalátát is bármikor össze lehet dobni, egy pillanat alatt megvan. Most pont gombás párna készítésében töröm a fejem.
2017. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sok volt a nehez kaja ket unnep kozt..en se kivanom oket..ma okorszemet reggeliztem pedig volt kolbasszal toltott karaj (felvagott) sajt salik... ebedre is levest ettem utana moziba voltunk ugy volt hogy pizzazunk de nem kellett. Du megittsm egy liter tejet most eszegettem kiflit de az se kell.. lehet szerdan este osszeutok egy kis rantott levest tojassal nokedlivel
2017. jan. 2. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!