Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi lehet az alábbi 2 sütemény...

Mi lehet az alábbi 2 sütemény neve (egy édes, egy sós)?

Figyelt kérdés

tegnap találkoztam velük és nem akartam 2 kérdést kiírni.

az édes:az alapja egy tömörebb, nagyon csokis tészta, rajta félbevágott banán, azon csokis krém, a teteje pedig valami érdekes dolog volt, ilyan ropogós csokis akármi(nem tudom jól leírni, mintha keményre, ropogósra száradt csokis hab lett volna, bár annál tömörebb volt), végül pedig be volt szórva barna tortadarával

a sós: 2 kelttésztás csillag volt az alapja(nagyon puha volt úgyhogy keltnek tippelem), közte valamilyen krémes sajtszerűség(talán sajtkrém vagy ilyesmi), végül ahol a krém kijött a csillagok közül ott reszelt sajttal volt megszórva

nagyon megköszönném a két sütemény nevét, sajnos nem volt alkalmam ott megkérdezni.


2010. máj. 3. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak a sósban tudok segíteni, az sajtos süni volt. Vagy más néven szakállas pogácsa

[link]

2010. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2010. máj. 3. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az édesről rögtön ez jutott eszembe ;)

[link]

Remélem segitettem!

2010. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
az édes szerintem is vakondtúrás:)kedvenc sütim,imádom.
2010. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lehet, csak a tetején nem tésztamorzsa volt, hanem az a csokis izé, amire nem bírok rájönni
2010. máj. 3. 16:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a vakondtúrás tortára tippelek. És annak csokidara van a tetején.
2010. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!