Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütőpapír vagy zsírpapír?

Sütőpapír vagy zsírpapír?

Figyelt kérdés
Kelly márkájú 15 méteres gurigára ez van ráírva, zsírpapír, fordítasz egyet a gurigán oda meg az van írva, sütőpapír. Akkor most mi ez 2 in 1 ? Csak mert apró betűkkel, ahol jó pár ország nyelvére is le van fordítva ott meg ez áll: Backpaper.

2016. dec. 19. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
ha egy vékony réteg zsírt, olajat kensz sütőpapírra, akkor az is zsírpapír. valószínű van rajta tapadásmentes réteg, jó erre is, arra is.
2016. dec. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem Baking paper volt ráírva?


Én egyébként tapadásmentes sütőpapírt használok, soha nem ragad és nem is kell bekenni sütés előtt.

2016. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindegy , ha tepsibe akarod használni. Régen és is használtam zsírpapírt is, teljesen olyan, mint a sütőpapír. A zsírpapír egyéb - zsíros, olajos- élelmiszerek csomagolására is jó, mert nem engedi a zsírt átivódni.

A Kelly jó márka, én az Aldiban szoktam venni (alufóliájukat is ) nem fogsz benne csalódni.

2016. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem, a németnél olvastam, hogy BACKPAPIER.


Igazándiból zsírpapírra lett volna nagy szükségem, pár éve árultak itt ott PETI zsírpapírt, jó nagyméretű volt, sajnos sehol nem találok már 1 éve kb.

Sütőpapírom van itthon alufix, szilikonos. Azért elhoztam ezt a Kellyt is, ezért érdekelt.

2016. dec. 19. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!