Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mézes virsli sürgős?!

Mézes virsli sürgős?!

Figyelt kérdés

Hali

A méz passzol a virslihez ilyen paradicsompüré,szójaszósz,méz pácban?



#méz #pác #virsli #mézespác
2016. dec. 9. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Húshoz is szoktunk ilyen pácot csinálni, akkor a virslihez is biztosan jó.
2016. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha engem kérdezel, én nem szeretem az édes pácos vagy édes szószos húsokat, és tudom, hogy sokan vagyunk, akik nem szeretik az ilyesmit. Viszont az is tény, hogy azok is sokan vannak, akik szeretik az ilyen dolgokat. Nem véletlenül lettek az ilyen kaják kitalálva. :)


Ha magadnak csinálod, akkor majd eldöntöd, hogy neked bevált-e vagy sem. Ha viszont vendégeket vársz, akkor csináld inkább úgy, hogy többféle közül lehessen választani.

2016. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Be akarod pácolni a virslit?
2016. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

Pácolt virsli?

Mi a franc baj van az agyaddal?

2016. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

Ezt a cuccot megeheted elkészített virsli mellé (főtt, vagy sült ), de a pácolást nem tudom elképzelni, pontosabban azt nem értem, hogy a pácos virslit hogy sütöd meg. De lehet, hogy te már eltervezted, és tudod a módját.

Hasonló páccal én húsokat szoktam bekenni, egy éjjelen át benne hagyni, és másnap fólia alatt tepsiben megsütni.

2016. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!