Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ennél a receptnél mire gondoln...

Ennél a receptnél mire gondolnak, amikor azt írják "cukrozott vegyes gyümölcs"?

Figyelt kérdés

[link]


Hol tudom beszerezni, vagy hogyan keressem?


2016. dec. 9. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
A "cukrozott", a "vegyes" vagy a "gyümölcs" szó nem világos?
2016. dec. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Cukrozott = kandirozott.
2016. dec. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kandírozott gyümölcsre gondol a recept. Legalábbis én azt szoktam bele tenni a gyümölcskenyérbe. Aldiba Lidlibe szoktam venni.
2016. dec. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első, Te nem átlagos válaszadó vagy, hanem egy tahó par@szt. Kérd a neved módosítását!


A 2.-3. választ köszönöm. :) Nem vagyok egy konyhai zseni, ha nekem kell kitalálnom, simán beleteszem az általam feldarabolt mindenféle friss gyümölcsöt, persze csak miután jól megcukroztam. :D

2016. dec. 9. 10:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mehet még püspökkenyérbe apróra vágott aszalt gyümölcs is.
2016. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt írja is a recept, ezen felül írja még a kandírozott gyümölcsöt.
2016. dec. 9. 11:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a teszkósoron volt (sajnos eltűnt ), de pl a piacon láttam ilyen kandírozott gyümölcs árusokat. Rengeteg féle van, én muffinba szoktam venni ananászkockákat és zöld meg piros papaját.De nem is tudom felsorolni, hogy hányféle gyümölcs van, a hétköznapiaktól az egzotikusokig.Talán felétek is vannak ilyen árusok.

Az Aldiban sárgabarackot láttam, valamint kis dobozkában cukr. narancs illetve zöldcitrom héjat, mindegyik nagyon finom sütikbe, ha citrusos ízt is szeretnél.

2016. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!