Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen leves illik a paprikas...

Milyen leves illik a paprikas krumplihoz?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Frankfurti leves
2016. dec. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%
azt mi levesesen csináljuk, szóval nálunk egytálétel, így ahhoz sosem szokott leves lenni.
2016. dec. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Zöldbab leves,

Buggyantott tojásleves

Pirított tészta leves

Paradicsom leves

2016. dec. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

A paprikás ételekhez olyan levest szoktam készíteni,ami nem ugyanolyan szinű, mert így étvágygerjesztőbb.

Zöldbab, zöldborsó, karfiol, vagy valamilyen krémleves.. Cukkini, brokkoli, fokhagyma, sajt.

2016. dec. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Én valami könnyűkrémlevest gondolnék elé, gomba, zeller, brokkoli... valami ilyesmi, hogy ellensúlyozza a nehezebb másodikat.
2016. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Előző, egy rugóra jár az agyunk :)
2016. dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Tojásos, rongyos leves, babérlevelesen, esetleg egy pici ecettel savanyítva.De nem nagyon szükséges elé leves, mert önmagában is laktató egytálétel a paprikáskrumpli, főleg egy kis darabka füstölt kolbásszal.Lehet dúsítani belefőzött tésztával, nokedlivel, tarhonyával, rizzsel is.
2016. dec. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%

Jó kérdés, szerintem nálunk sosem volt leves előtte... Felnőtt koromban pedig főleg ritkán van 2 fogás s akkor a második általában édesség.

De ez a paprikáskrumpli típusán s az adott embereken is múlik. Az én paprikáskrumplim galuskás és szigorúan hústalan, nincs sok leve, de nem száraz. Nyilván galuskás leves nem jó elé, de mivel viszonylag lightos cucc (a krumpli szerintem igencsak kalóriaszegény, de amúgysem laktat, az a kis galuska és zsír se menti meg), nem árt valami tartalmas mellé. Bár inkább desszertet tudnék elképzelni utána. Vagy akár elé. Szóval én nyers gyümölcslevessel teljesen jól ellennék, bár valami száraz dolog akkor is hiányozna... De mire valók a magropogósaim?


Szóval erre különböző jó válaszok vannak, mindenkinek a saját stílusa szerint.


A párom itt járt az előbb s közölte, hogy a paprikáskrumpli az maga leves (pedig tényleg kis lével készíti ő is, én is) és savanyúság illik hozzá, ennyi.

2016. dec. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egytálétel, nnem szokás előtte levest tálalni.
2016. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!