Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lefagyasztott lecsót milyen...

Lefagyasztott lecsót milyen ételhez használhatnám fel?

Figyelt kérdés

Van a fagyón pár adag lecsóm lefagyasztva. Simán lecsónak már nem valószínű, hogy meg fogjuk enni.

Milyen ételeket ismertek, amibe alapanyagként felhasználhatom? Egyszerűbbeket tudok, mint virslis lecsó, tojásos lecsó stb, de valami tartalmasabbat szeretnék.


2016. nov. 26. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Csíkokba szeletelt húst lisztbe forgatva hirtelen kisütöd, majd az elkészített lecsó-alapba beleforralod. Főtt rizs, főtt tészta, hasonló körettel szoktam tálalni.
2016. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

vagy darált hússal összepárolod, és főtt tésztára feltétként.


Vagy ha kiengedés után átforralod, és pizza-feltétként is tökéletes lehet.


Pörköltekbe, gulyás levesbe, halászlébe (Karácsonykor!!) is jó lehet egy-egy kanállal elfőzni.

2016. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Össze is főzheted hússal. Én tarja szeletekkel szoktam összefőzni, és makaróni köretet hozzá.
2016. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon finom tésztára téve is, de rengeteg ételt tudsz vele füszerezni, pl pörköltféléket, leveseket, stb ,
2016. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Magyaros szűzérme

[link]

Lecsós csirkemáj, vagy csirkemell

[link]

[link]

2016. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bácskai rizseshús, lecsós szelet tarhonyával vagy galuskával,de tojással jó szárazra összefogva a lecsó betölthető un. zsebes húsba, ami lehet csirkemell, vagy sertéskaraj, a nyílást fogpiszkálóval megtűzve bepanírozni és kirántani.
2016. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!