Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főznétek ebédre 5 szemelyn...

Mit főznétek ebédre 5 szemelynek ami melegíthető?

Figyelt kérdés
sajnos nem tudom akkor elkészíteni amikor érkeznek
2016. okt. 13. 09:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem különösebben ünnepi kell, akkor a töltöttpaprika is előre elkészíthető, melegíthető, finom.

Nyilván ez is le lesz pontozva :)

2016. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

De ki írta hogy hús kell bele? Persze lehet bele rakni denem muszáj. Finom, egyszerűen elkészíthető 20 perc alatt és melegíthető ennyi a kényeg.

Pukkadjon meg a sok kommersz pörköltes aki lepontozott!

2016. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok pörkölthöz ragadt, de mi mivel mindennap eszünk húst, nekem elképzelhetetlen valami nyúlkaja.

Jól is néztünk volna ki, ha valami salátafélét önmagában szolgálok fel legutóbb amikor vendégeink voltak.Akkor még jó idő volt, kint grilleztünk húst és sajtot, csináltam salátát is, köretet is.Érdekes, még a hölgy vendégünk is a húst helyezte előtérbe, de passzolt hozzá a saláta is.

2016. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ja, sem mi, sem a baráti társaság nincs elhízva, nem vagyunk túlsúlyosak.Pedig holnap oldalast sütök, vasárnap gulyáslevest főzök.

Ma meg megesszük a tegnapról maradt borsos tokányt.

2016. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!