Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek ezekből?

Mit főzzek ezekből?

Figyelt kérdés
fél kg darált hús, tej, rizs, fűszerek, répa, hagyma, kefir, margarin, spagetti tészta, 2 tojás, fűszerek, ezekből kéne összehoznom valamit, de nincs ötletem, boltba nem tudok menni
2016. okt. 9. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Darált hús+spagetti tészta+fűszerek= kész a milánói/spagetti/bolognai. Pontos elnevezését nem tudom, valamint a különbségét se a 3 között de én mindet milánóinak hívom :D Szerintem ez a legjobb kaja amit kihozhatsz belőle. (Valaki hagymát is tesz bele, finomabb és sűrűbb lesz. Tehetsz bele azt is.) Ja és egy szakács ismerősöm szerint egy kis kanálnyi cukrot bele és mennyei lesz :)
2016. okt. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát stefánia vagdalt?

Esetleg spaghetti? Mondjuk én simán megeszem a főtt tésztát magában is

2016. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. sült húsgolyók (darátlt hús, tojás, hagyma, fúszerek) rizzsel és párolt répával v hagymás répasalátával

2. főtt tojás kefíres répasalátával

3. tejberizs

4. darált húsból, reszelt répából, reszelt hagymából tudsz egy szószt csinálni a spagettire (zsiradéknak használhatod a margarint)

2016. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
#1 paradicsomja nincs ;)
2016. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Balkán burgert csinálnék. A húst össze kell keverni apróra vágott hagymával, ha fokhagyma van, azzal is. Só, bors, ha van kakukkfű, rozmaring, bazsalikom is mehet bele. Át kell sütni kis olajon.


Mellé salátát lehet répából. Reszeld le a répát, mehet rá kis ecet, mustár, cukor, só, akár kefir is.


A köretnek kenyér kellene, de mivel az neked nincs, rizzsel is jó lesz.

2016. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

felsütném a húst fűszerekkel, só bors fokhagyma elég, simán só is megteszi. Ha megpirult a főtt tésztát összekeverném egy tepsiben répadarabkákkal, és rétegesen elrendezném a tepsiben. A kefírt és a 2 tojást pedig összekeverve a tetejére önteném. betenném sütőbe amíg arany színű nem lesz a teteje. Ebből egy isteni rakott tészta lenne. ;)

29f

2016. okt. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
répát főzheted kicsit hogy biztos puha legyen, kefír mellé tehetsz tejet is vagy siám tejet keverni tojással. Nem tudom mennyire savanyú a kefír, tejföllel tudom, hogy ez jó. előző voltam.
2016. okt. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Fasírtgolyók, sárgarépás rizzsel.

Sárgarépafőzelék fasírttal.Fűszeres darálthús hagymás alapon megpárolva/sütve, tojásos spagettivel összekeverve, jénaiban átsütve.

2016. okt. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!