Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol lehet cukormentes habtejsz...

Hol lehet cukormentes habtejszínt kapni?

Figyelt kérdés
Milyen cukormentes habtejszínek vannak? És hol lehet őket kapni, mert én egyszerűen nem találok. Spar, metro stb. csak cukrozottakat láttam.

2016. okt. 7. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Minden habtejszín cukormentes. Még a műtejszínek is. Én még cukrozottat nem láttam sehol-
2016. okt. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A hűtőpultban keresd. A Lidl, Aldi biztosan árul én ott veszem ezek dobozosak.

Szerintem a többi boltban is van hagyományos poharas kiszerelésben,vagy zacskóban.

2016. okt. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress tovább. Minden habtejszín cukrozatlanul van a dobozban/zacskóban, a hűtőpultos és a tartós is.
2016. okt. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A növényi haabtejszin szokott edesitett lenni. A simába nincs cukor.. Arra az van rairva hogy zsirtartalom:min.30%
2016. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még laktozmentes (tejcukor) is van, igy nem is értem a kérdésedet.
2016. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg flakonosra gondolsz? Azok a habtejszínek, amelyek zacskóban vagy dobozban tartózkodnak és neked kellene felverni habbá, mint az előző válaszadók írták, nem cukrozottak. Kivéve néhány növényi cukrászhab, pl. Hullala, amelyből van cukrozott is.
2016. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eddig tényleg azt hittem, hogy ezek cukrozottak.
2016. okt. 8. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!