Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készítsek főzelékekhez...

Mit készítsek főzelékekhez feltétnek?

Figyelt kérdés
Semmi ötletem nincs, és emiatt nem készítek főzeléket. Pedig a férjem nagyon szereti, és kérné. De hát neki hús is kell :)
2010. ápr. 21. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

sóska v. spenót: krumpli,főttojás, szaft hússal

amihez játulhat a szaft hússal:

krumplifőzelék, babf.,bosóf.,sárgaborsóf.,tökf.

sok sikert;)

2010. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet mellé, pörkölt, rántott hús, fasírt, rántott párizsi, krokettek (tojásból, krumpliból), virsli, rántott főtt tojás, tojáspörkölt.
2010. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen főzelék.

Krumplifőzelék - virsi.

Spenót, sóska - főtt vagy tükörtojás.

Borsófőzelék - tükörtojás, pörkölt.

Lencse, bab - pörkölt, fasírt.

Parad.káposzta - oldalas, sült karaj - én ettem már zöldséges rizsgombóccal, marha jó volt, de nem tudom, hogy készül, rizs meg zöldség össze volt gyúrva, bepanírozva, kirántva.


De... szerintem kérdezd meg a férjedet, mivel enné.

Egyébként rántott karaj vagy csirkemell is jó majdnem mindenhez.

2010. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
rántott főtt tojás? az hogy készül? Még nem is hallottam róla.
2010. ápr. 21. 20:42
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm a válaszokat. Pörivel szoktam általában készíteni, de én már unom. Csak gondoltam hátha halok valami újat is :) A spenótot én bundás kenyérrel szeretem, de hát az nem húúúús :(
2010. ápr. 21. 20:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
fasírt/vagdalt (egybesütött is, pl stefánia vagdalt, gombás vagdalt, zöldséges vagdalt), sült parasztsonka, sült virsli/ kolbász / parizer. süthús, pl csirke/sertés ( csont nélkül, mert az elég vacak főzelékhez), rántott parizer, tócsni, főtt tojás, pörkölt, rántott cukkini (pl tökfőzelékhez), rántott gomba (krumplifőzelékhez), gombás palacsinta rántva, csirkemellel töltött palacsinta rántva, tofupörkölt, rántott tofu, halfasírt, falafel... más most nem jut eszembe
2010. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
a fentebb említett zöldséges rizsgombócot én úgy szoktam, hogy az előző napi maradék riszt, tojással, fűszerrel mirelit zöldséggel, hagymával összekeverem, megformázom, zsemlemorzsában átforgatom, olajban kisütöm ( vagy tepsiben olaj nélkül)...én krokett formára szoktam...finomfőzelékhez illik
2010. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
sült szalonna kimaradt
2010. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
mindegy, csak egy állatnak meg kelljen érte halni :)
2010. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajtropogós önmagában is jó de vega családtagoknak tök jó feltét.

[link]

2010. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!