Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ismeritek a kuszkuszt? Hát én...

Ismeritek a kuszkuszt? Hát én ma ettem először, és teljesen beleestem. Nagyszerüen belefér a fogyókurába is.

Figyelt kérdés
2016. szept. 1. 14:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én is életmódot váltok éppen ma egy hónapja. Ezért vettem kuszkuszt. Tegnap még maradt 400 kalóriám a beállitott 1500-ból / kalóriabázis/. Nem vagyok glutén érzékeny, csak fogyni szeretnék egy tizest. Igy akadtam a kuszkuszra. Egy jó kis pörkölt mellett volt "tarhonya". Kielégitő volt, jól laktam vele, és nagyon izlett. Nem tudok folyamatosan zöldségen élni, igy a husokat is tudom majd kisérni, a szaftos ételeket. Ahhoz már öreg vagyok, hogy nagy kunsztokba kezdjek / 59/N./. De egy kis kaja változtatással már lement az első 5 kg. És még élvezem is. Köszönöm a sok választ.
2016. szept. 2. 06:41
 12/18 anonim ***** válasza:
42%

A kuszkusz ugyanúgy tészta, mint a spagetti, szóval óvatosan vele.

A bulgur pedig szárított zöldbúza.

2016. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tudom. Számolom a kalóriát, és a ch-t és a zsirt is.
2016. szept. 2. 14:54
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
9-es, a kölest feldolgozás előtt mindig alaposan át kell több vízben mosni. Ha így teszel, akkor egyáltalán nem lesz keresű vagy bántó gabonaíze.
2016. szept. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
koszonom!!
2016. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyszer ettem kuszkuszt egy lőrinci büfében. Sárgarépával főzték össze. Ehető volt, de van annyiféle tarhonya meg tészta a magyar kínálatban, hogy nem hiányzik.
2016. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Pont tegnap vettem egy zacskóval: szeretem, a kedvenc kajáldámban rendszeresen eszek, villámgyorsan elkészül, nem értem, eddig miért nem volt itthon :D

Az Ájult Imám mintájára csináltam hozzá egy fűszeres zöldségragut és most nagyon örülök a kajámnak :D


(Nem fogyózok, csak szeretek változatosan étkezni)

2016. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is imádom a kuszkuszt, a legjobb hogy főzni sem kell! A köles is nagy kedvenc, mielőtt tejben megfőzöm, előtte átmosom vízben, így tényleg nem lesz keserű és nagyon finom
2016. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!