Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ismeritek a kuszkuszt? Hát én...

Ismeritek a kuszkuszt? Hát én ma ettem először, és teljesen beleestem. Nagyszerüen belefér a fogyókurába is.

Figyelt kérdés
2016. szept. 1. 14:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Ismerem. Tészta.
2016. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
És a bulgurt ismered? Én abba estem bele, s a glikémiás indexe jóval kisebb
2016. szept. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem 20-20 deka kuszkuszt, és bulgurt. Annak a megkóstolása még hátra van. Fogyózom, illetve életmódot probálok váltani egy hónapja. Most kisérletezem ,hogy kalórián és GI-ne ch. belül maradjak. Viszont buborékoktól éhen halok. Ezek most tetszenek.
2016. szept. 1. 14:29
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen én imádom. A legjobb forrón egy kis zöldfűszeres pirított gombával :)
2016. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Édesen is lehet?
2016. szept. 1. 15:04
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Aha!


[link]

2016. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Jaj de jó !
2016. szept. 1. 15:31
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom, főleg chilisen, citrusosan paradicsommal "salátaként".


A másik nagy kedvenc a köles, bár azt már édesen tejben főzve málnával.

2016. szept. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

utolso, én vettem kolest…probáltam salátának, de annyira keseru volt..meg az utoizét is borzalmasnak találtam..szoval tudnál adni valami jo kis receptet? :D


egyébként én a hajdináért vagyok oda, levesbe, salátának, szaftos husokhoz..porkolthez szerintem jol passzol.

2016. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Ízlések és pofonok... Én extrém érzékeny vagyok a keserű ízre, de a kölesben még nem sikerült felfedeznem ilyesmit, nagyon szeretem. Nem szoktam elbonyolítani, zöldségesen kellemes, de körözöttesen is finom tud lenni, s édesen is ehető, akkor talán jobban el lesz nyomva a fura íz, ha valakinek rendelkezik olyannal... Bár annyi mindent lehet enni, ha az egyik nem jön be, ott egy csomó más gabona s álgabona. A hajdinának nem szeretem az ízét, hajdinalisztet használok néha, mert fantasztikusan összefogja még a tojástalan tésztákat is.

Kuszkuszt még nem ettem, de mivel gluténos, nem is igen fogok (érzékeny nem vagyok rá, de jobb nekem nélküle).

Inkább rizses vagyok (még ha az életmódomba nem is fér, fogyáskor pedig alaposan kerülnöm kell a szénhidrátbombákat), kedvencem a jázmin rizs, mert a GI és a finomság két külön dolog, de nyilván mindegyik felsorolt ételnek megvan a maga szerepe.

2016. szept. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!