Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Finom lehet ez a tonhalkrém...

Finom lehet ez a tonhalkrém recept?

Figyelt kérdés

Diétás verziót kerestem, mert egy kicsit többet mutat a mérleg a kelleténél. Egy testépítő oldal receptjei között találtam:

1 kis fej hagyma

1 főtt tojás

1 tonhalkonzerv, sós lében (112g töltő tömeg)

200g cottage cheese

1 citrom leve

fűszerek ízlés szerint


Az összetevőket csak össze kell turmixolni és kész. Megpróbáljam, finom lehet ez a verzió is?


2016. júl. 31. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ránézésre finom. A cottage cheese túrót jelent egyébként.
2016. júl. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Tudom, hogy mi a cottage cheese, de nem túró, csak hasonlít rá. A sajthoz áll közelebb, tudtommal magyar elnevezése még nincs.

2016. júl. 31. 10:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem mi is így csináljuk és nagyon finom. :)
2016. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos finom, de én túrót nem teszek bele. Halhús, főtt tojás, mustár, só, bors, reszelt hagyma, és annyika zsírszegény tejföl, hogy kicsit krémes legyen.Nem turmixolom, csak villával töröm össze, így is teljesen jó állagú.

Zöldfűszerekkel is lehet még frissíteni, petrezselyem, koriander, tárkony, kapor... ízlés szerint.

2016. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A fűszerezési tippet köszönöm, ki fogom próbálni!
2016. aug. 1. 11:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!