Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nálatok mi lesz a hétvégi...

Nálatok mi lesz a hétvégi menü, mit főztök?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 09:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Szombaton palacsintatésztában sütök mindenféle zöldséget, cukkini, patiszon, brokkoli, karfiol, mellé krumplipüré lesz, lehet hogy teszek bele valami érdekes fűszert.

Leves máról fog maradni lencseleves.


Vasárnap rakott karfiolt csinálok, de vegetáriánus változatban (párommal nem eszünk húst). Anyukájáék jönnek ebédre, nekik csinálok husis dolgot is, ők olivával-fetával töltött csirkét kapnak, köretnek paradicsomos pirított burgonya lesz. Szeretik a mediterrán, olaszos ízeket, csak anyuja nem igazán tudja, hogy kell őket elkészíteni, ezért én mindig azt csinálok nekik, csak úgy lapátolják, hála az égnek :)

Levesnek egy könnyű sárgabarack krémlevest gondoltam.


Vacsira ha marad, akkor abból eszünk, ha nem, akkor hideget, vagy max egy rántottát.


Nálatok mi lesz, kérdező? :)

2016. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

szombat: sült csirke combok sültburgonyával, paradicsomos mozzarella salátával

vasárnap: sült oldalas vadas mártással, grízgombóccal, utána fagyi

2016. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom még, lehet, hogy kimozdulunk, és akkor nem otthon eszünk :)


Csöves csemegekukoricát főzök talán valamelyik nap. Ha maradunk otthon, akkor megpróbálok valami halat szerezni, makrélát pl.

2016. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Kiszedem a fagyóból az üres húslét, befőzöm minden féle finom zöldséggel.

Kibányászom a kész birka-pörköltet, ahhoz krumplit főzök. Van kovászos uborka. Ha még varázsolok mellé hűtött dinnyét is, tökéletes!

2016. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szombaton valószínűleg étterembe megyünk, még nem tudom, mit fogok enni.

Vasárnap pizza lesz, mert délután költözünk.

2016. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
szombaton nem tudom mi lesz, szerintem elmegyünk nagyimhoz kajálni. vasárnap borjú oldalast sütünk mézes-szójaszószos kenegető páccal, mellé betyárkrumplit.
2016. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Holnap tejfölös krumplifőzelék fokhagymás oldalassal, vasárnap lecsós csirkecombok ,tarhonyával vagy rizzsel, még nem döntöttem.( a csirkecombokat sütőben sütöm meg, és készre sülve teszem a bőséges, szaftos lecsós alapba )
2016. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szombaton egész nap kirándulunk, emiatt nem lesz fött étel.


Vasárnap gombaleves, hamis Holstein szelet, hasábkrumpli lesz.

2016. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Ma este bablevest főzünk bográcsban (különlegesség, szerintem nincs ilyen minden évben nálunk), az kitart 2 napig. Valami süti, édesség mindennap lesz.


Én mondjuk jobbára a tojáslepényeimre koncentrálok, most vagyok túl egy alapos szénhidrátmérgezésen, ami extrém mód enervált, a bablevessel majd óvatosan bánok s igyekszem a tervezett diós-zabos islert piskótára cserélni... Vagy baracklekváros-diós-csokis palacsintára, annyi még belefér.

2016. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ma a párom nagyija bablevest főzött, jó sokat, így még holnap is eszünk belőle :) mellé holnap rakott krumplit csinálok,és kaptunk egy csomó csöves kukoricát, úgyhogy vasárnap azokat is megfőzöm.
2016. júl. 29. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!