Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tintahalas ízesítésű tésztát...

Tintahalas ízesítésű tésztát hogyan, mivel készítsem el? Mi illik hozzá?

Figyelt kérdés
vettem egy csomag tésztát, ami már önmagában tésztahalas ízesítésű. mit csináljak belőle? valami paradicsomos dologra gondoltam, az illik hozzá? vagy ilyen tengeri dolgok, gondolom, de a kagylót pl nem szeretem, rákot elkészíteni nekem túl körülményes.. mit tudnék kihozni belőle? valami jó recept?

2016. júl. 26. 20:11
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsánat, tintahalas, nem tésztahalas:D
2016. júl. 26. 20:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Paradicsom pont nem - szerintem. Ez mindenképpen tengeri herkentyűt kívánó tészta.

Olíva, fokhagyma és kagyló - ezek mennek hozzá főleg. Ha a kagylót nem szereted, akkor rák is jó. Nem értem, mi a körülményes az elkészítésében. Fogod az olívát, nem keveset, fokhagymát szeletekre vágva (szintén bőven) teszel bele, és a végén két-három percre beleforgatod a pici garnélarákokat. Épp csak forrósodjon át, nem szabad sokáig sütni, mert az is gumi lesz. Tintahallal is jó egyébként, azt sem szabad túlsütni.


De simán olívával és fokhagymával is eheted.


Fehérbort igyál hozzá, szárazat, vagy proseccót.

2016. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, utólag belegondolva rájöttem, hogy a paradicsom tényleg nem nagyon megy hozzá. az a baj, hogy nem vagyok valami nagy főzős, nincs sok gyakorlatom sajnos .. de majd próbálkozom.
2016. júl. 26. 23:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!