Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csináljak? Bajban vagyok!...

Mit csináljak? Bajban vagyok! Főztem egy nagy kondér paradicsomos káposztát, összesen 10 kis sűrített paradicsomot tettem bele, de még mindig víz ízű. Hogyan javítsam ki? Nincs itthon több.

Figyelt kérdés

Reggel vinnem kell a beteg nagymamámnak, ő kérte hogy főzzem meg. De így nem vihetem. Légyszi segítsetek!

2 fej káposzta van benne, 2 hagyma, 10 doboz s.paradicsom, só, cukor, kakukkfű, 1 paradicsom gerezdekben és a rántás.


2010. ápr. 16. 22:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%
Leves kocka, kömény, bors, ételízeitő, mind jót tesz.
2010. ápr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hát köszönöm mindenkinek. A paradicsomos káposztába még tettem 3 kis sűrítményt reggel, így jó lett. Végül is a kelk.főzelék is, de az híg lett egy kicsit. De úgy ízre jó lett. Örült neki ez volt a lényeg. Sajnos 4 gyereke közül egyikre sem számíthat, szégyenlem hogy a fia akit tisztességben felnevelt az én apám. :((
2010. ápr. 17. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!