Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kreatív Dekortippek Tortára?

Kreatív Dekortippek Tortára?

Figyelt kérdés
Banántortát készítek a Kedvesem Születésnapjára. Nagyon tetszenek az ilyen: [link] , és ehhez hasonló megoldások, mint pl. babapiskótával kirakni az oldalát, stb... Mi illene leginkább a banántortához? Gumicukor? Várom a linkeket, képeket, ötleteket! Előre is nagyon ksözönöm! :)
2010. ápr. 10. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Helyesírási szótár tökéletesen illene hozzá...
2010. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Elso,hogy te mekkora furko paraszt vagy.Remelem te tarkolovest kapsz,nem tortat.
2010. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok bunkó. De a kérdés kiírásánál le van írva, hogy tessék helyesen írni! Akkor miért nem lehet betartani?
2010. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért kell belekötni a kérdezőbe, én nem látok az írásában helyesírási hibát (csak egy elgépelést).


Szerintem banántortához inkább valami csokis dolog menne :) azok a roládok például, ami a képen is van, vagy csokireszelék. A babapiskóta is nagyon jó ötlet, annak a végeit bemárthatnád csokiba.

2010. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért kötsz bele egy elgépelésbe, de kívánom, hogy ennél nagyobb örömöd ne legyen az életedben!


Kedves utolsó!

Nagyon jó ötlet, csak azt nem tudom, hogy ha sima babapiskótával rakom ki az oldalát, az nem lesz száraz? Mert amúgy tetszik, sőt, ez a csokiba mártás... :)

2010. ápr. 10. 17:57
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
De van benne helyesírási hiba. Ugyanis, csak a neveket írjuk nagybetűvel, plusz a mondat kezdőbetűjét. A torta, a szülinap, a dekortipp kisbetű. És nem az elgépelésbe kötöttem vele, mert az mindenkivel előfordul.
2010. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Gyenge!Nem volt szex az ejjel?
2010. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen megköszönném, ha leszakadnál rólam, azt hiszem a kérdés egyértelmű, és nem bunkózást, hanem választ várok rá. Piszkáld az orrodat, ne engem. Szörnyű életed lehet...

Ötleteket várok ám még! :)

2010. ápr. 10. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!