Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételeket lehet enni...

Milyen ételeket lehet enni barbecue szósszal, sült húsokon belül és rajtuk kívül?

Figyelt kérdés

Sült húsok közül tudom, hogy csirkeszárnyat szoktak vele enni, de ezen kívül mivel jó még?

Illetve ha sült húsokon kívül mihez lehet még barbecuet enni?


2016. máj. 23. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Bármilyen húshoz ki lehet próbálni, ha nektek ízlik, akkor egyétek.

Olyan nincs, hogy csak bizonyos húsokhoz ehetö, legfejlebb ahhoz szokták - de ez is eléggé változó, hogy hol kinek mi illik össze.

Sült húsokhoz, halakhoz, sült zöldségfélékhez símán el tudom képzelni, söt akár vegyes zöldségsaláta dresszingbe is tehetsz próbaképpen, kipróbálhatod tésztára, stb. A fantáziád az, ami határt szab a felhasználásnak, meg az egyéni ízlés.

2016. máj. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem előírás, hogy mivel edd, pl. sült krumplit is mártogathatsz bele, de nagyon finom sült kolbásszal, sült virslivel is.
2016. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A sertésoldalas is nagyon finom vele, de valóban ez a szósz nem húsfüggő. Vagy szereti az ember vagy nem.

Csak megerősítem, hogy grillezett zöldségek kísérőjeként is finom.

2016. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb pizzériában van BBQ-s pizza - nyilván nem autentikus olasz (de, hát melyik az ?)- szóval a házi pizzára is elképzelhető.
2016. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2. voltam. Gondolkodtam, de nem mertem leírni, hogy sok dologhoz amihez ketchupot is ennél, de most hogy írta valaki a pizzát, hát el tudom képzelni.
2016. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármit lehet bármivel enni.
2016. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hambiba is jó.
2016. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!