Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen jo receptek vannak a...

Milyen jo receptek vannak a gyümölcslvesre és milyen gyüömölccsel finom?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mirelit erdei gyümölcsből szoktam nagyon fincsi levest főzni. Fagyottan vízbe teszem, hozzá sok cukor, nehogy savanyú maradjon, szegfűszeg és egész fahéj. Ha felforr, hagyom kicsit főni, hogy kifője az ízét, aztán fél pudingporral elkevert tejföllel vagy gyümölcsjoghurttal sűrítem be.
2008. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Általában annál jobb, minél többféle gyümölcs van benne.

Nekünk rengetegféle gyümölcs terem, így nincs két egyforma gyümölcsleves, ami van itthon, az megy bele.

Nálunk a sűrítőanyag tejben elkevert vanília vagy puncs pudingpor.

2008. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én nem csak főzötten, hanem főzés nélkül is szoktam csinálni, ha nagyon sietek

több féle gyümölcskonzervet levével együtt beleborítok egy tálba (őszibarack, trópusi gyümölcskoktél, cseresznye), karikázok bele banánt is, öntök bele egy pohár tejszínt, szórok bele kevés fahéjat és hagyon érni a hűtőben egy órát. Kis tálkákban tejszínhabbal a tetején tálalom. Nagyon gyors, nagyon egyszerű és eszméletlen finom.

2008. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a legegyszerűbb recept és nagyon finom:

Csinálsz limonádét(víz+cukor+citromlé)beleteszed a gyümit,egy fél citromot egészbe,fahéjat és szegfűszeget.Felöntöd tejszínnel és kész!

2008. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!