Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A marhahús mennyit veszít a...

Zsox kérdése:

A marhahús mennyit veszít a súlyából főzés (! ) után?

Figyelt kérdés

2016. márc. 2. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem fogja tudni megmondani, mert nem mindegy, mennyire volt vizes eredetileg a hús, milyen része volt az állatnak, mennyire fözted meg és így az eltérés akár duplája/háromszorosa is lehet a két végletnek egymáshoz képest.
2016. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Ha injektalva volt vizzel akkor a harmada is lehet ami marad. Nagy feldolgozo uzemek mind hasznalnak injektort, foleg a fagyasztott termekekhez, belenyomnak 1 kilo husba 2 liter vizet aztan lefagyasztjak, mikor kiolvasztod es megsutod majd semmi nem marad belole.
2016. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha főzöd, szinte semennyit sem. Amennyit kiad magából, a főzővízből vissza is szívja.
2016. márc. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül raktam (!) felkiáltójelet a főzés után, de úgy látszik, van, aki még így is a sütésre gondol.
2016. márc. 4. 01:28
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

NEm tudom, szerinted ki gondolt SÜTÉSRE a válaszolók közül, de mindenki a FÖZÉSRE reagált!


Viszont ellentétben az utolsó válaszolóval, igenis veszít a súlyából a hús!

2016. márc. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na igen, mint minden vízbe mártott test... stb :/

Azt írtam, hogy "szinte semmit " amiben azért ott rejlik, hogy valamennyit.Akinek kellően fejlett a szöveg értelmezése, az tudja mit jelent.

Teljesen felesleges mások válaszaira mutogatni!

2016. márc. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5/6-nak: a 2. válaszoló gondolt a sütésre: "mikor kiolvasztod es megsutod majd semmi nem marad belole."
2016. márc. 5. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!