Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány percig, mennyi fokon...

Hány percig, mennyi fokon kell sütni egy bolti pizza tésztát?

Figyelt kérdés
és hány percig kell elő melehítetni a sütőt és kell hozzá legkeverés? tudom, nagyon béna vagyok xD

2016. jan. 28. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk csak sima mezei sütőnk van, nem légkeveréses, és tökeletesen megsül abban is. Én úgy sütöm ahogyan a csomagolásán írják. Viszont sajnos mindig elég kemény a bolti pizza sütés után, még nem jöttem rá, hogyan kellene úgy sütni, hogy puha maradjon.
2016. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rajta kell lennie a csomagoláson, hogy mennyi ideig, hány fokon kell sütni. A sütőt elő kell melegíteni, ez sütőtől függ, de minimum 10 percet érdemes rászánni. Légkeverés nem szükséges, a sima sütőben is megsül.
2016. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rajta van a felhasználási útmutató, ha nem szöveges, akkor ikonok mutatják.

Egyébként nagyritkán én is veszek, de mindig csalódás ér, ahogy más is írta kopogós kemény lesz alja.

Előmelegített sütőben kb 15 perc (gázsütő )

2016. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sose nézem az időt, amikor már barnul szépen a sajt, akkor jó.
2016. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:D kb szénné égettem, 20 percre raktam be...Nem baj mindenki így kezdi:'D
2016. febr. 8. 00:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!