Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A bolti fánkokat le lehet...

A bolti fánkokat le lehet utánozni valahogy házilag?

Figyelt kérdés

A fritőzben sütéstől lesz olyan jó az állaguk?

Az otthoni fánkot is nagyon szeretem, de a boltit sokkal jobban, mert nagyon könnyű, puha a tésztájuk és egyáltalán nem érzem rajtuk, hogy olajban sültek.


Az otthoni fánk hiába jó levegős, de mindig túl olajos. Sütőben, olaj nélkül süthető receptet is próbáltam már, de annak meg köze sem lett állagban a fánkhoz.



2016. jan. 24. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, bő, forró olajban sütik őket. Úsznak az olaj tetején. Egyszer fordítják meg őket, hogy mindkét oldaluk aranybarnára süljön, utána kiveszik és oldalukra állítva egy rácson hagyják lecsöpögni.
2016. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 isabel25 válasza:
Szia! Én is a tökéletes fánk titkát keresem :)megtudtal ez ügyben azota valamit? Es Szerinted ez milyen fajta cukormáz? Tojásfehérjés talán? [link]
2016. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!