Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen halat egyek, ami...

Milyen halat egyek, ami egészséges és elérhető áron van? (lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék heti szinten halat enni. Az első, ami eszembe jutott, ettem már és ízlett is a lazac. Akartam is venni, de nagyon drága, a hétköznapokra ezt a kategóriát nem engedhetem meg magamnak.
2016. jan. 24. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
38%
Akkor ünnepnapokon menj jo halas étterembe és kostold végig a kinálatot. Utána válassz magadnak!
2016. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Én is a lazacot szeretem. Amikor halcsont meg halnyesedék néven árulják 360 ft/kg áron, az szerintem nagyon megéri, mert jól válogatva alig van hulladékja (400 ft/kg-ra jön ki maga a hús, illetv nálam bőr és háj is, sokkal jobban szeretem így vegyesen, mint a filét), ugyanolyan finom, mint a többi lazac, amit ettem (sajna tenger mellett igazán frisset még nem sikerült) s így remek sült bőrt is ehetek.

Viszont csak ritkán van hipermarketek halpultjánál. Bár olyan ritkán járok hipermarketekben, hogy annyira nem vagyok képben ezzel, de ha keressük, csak minden néhányadik alkalommal találunk.


Nekem még bejöhetne a harcsa, de a többi már nagyon sovány és ízetlen lenne. A lazacra pedig semmi más nem hasonlít. Alapból olcsó és finom halról magam számára nem tudok. Harcsából legalább van apró pástétom olcsón, aminek egész jó az összetétele, fele hal, jó kis munkába vivős étel.

2016. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!