Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Keverhető a folyékony ételfesték?

Keverhető a folyékony ételfesték?

Figyelt kérdés
Új szin elérése miatt, összekeverhetem e a különböző szinü festékeket? Mint pl, a sima festéket. Ha igen, milyen szineket kapok kék, narancssárga és piros festékekből? Segitsetek!!!
2010. márc. 26. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet keverni, mint a sima festéket. De az is fontos, hogy mit szeretnl szinezni vele. Én pl a keksz tésztáját akartam kékre, de zöldes lett. Gondolom azért, mert a tészta maga sárga volt, ez kékkel keverve zöld. De szuper szép narancssárga tejszínhabot csináltam a habszifonban (c.sárga+pici piros).
2010. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, igen a sárgás alapszin miatt lett zöld, az tuti.

Én fehér alapkrémet szeretnék szinezni, tortára lesz.

És vajon egyszerre keverjem bele (természetesen a kész krémbe)a kikevert szint, vagy először az egyiket, utána a másik szint? Tehát először egy alapszint gyártsak, mondjuk sárgát, és azt szinezzem tovább kékkel, hogy zöldet kapjak?

2010. márc. 26. 21:36
 3/3 anonim válasza:
Sztem próbáld ki egy kis mennyiségen.Ha elrontod akkor tudod ,hogy ugy nem jó,és nem veszett kárba sok krém:)Legalábbis én ugy csinálnám:)Sok sikert:)
2010. márc. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!