Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Le kell fedni a grillserpenyőt?

Le kell fedni a grillserpenyőt?

Figyelt kérdés
Vagyis ha zöldséget grillezek, akkor azt nem fontos, de ha húst akarok grillezni, akkor le kell fednem? Mert a rántott húst általában lefedem egy pár percre, hogy kicsit megpárolódjon, megpuhuljon.

2016. jan. 2. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En le szoktam fedni az elejen, igy zaftosabb marad, meg ha vegul fedo nelkul, kicsit hegyom megpirulni. Az elore bepacolt husokat meg kivul ropogos, belul zaftosabbra tudom sutni egy kis fedessel az elejen.
2016. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És milyen serpenyőt használsz? Mert nézegettem a serpenyőket, most készülök venni, és nagyon sokhoz nincs fedő, és abban a méretben nem is beszerezhető. Egy Lamart L1064 számú öntöttvas serpenyőt néztem ki, megfozethető áron, de 23,5 cm-s méretben nem találtam fedőt külön sem. Inkább keresek akkor fedővel. [link]
2016. jan. 2. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon tavol elek Magyarorszagtol, nem ismerem ott mit lehet kapni, de nekem, egy nagyon nehez ontottvas bordazott serpenyom van es barmilyen magasitott peremu fedot tudok hasznalni hozza, fontos csak, hogy a hust korbe befedje.Egy ecsettel szoktam kikenni a bordazatot, zsiradekot nem igenyel.
2016. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!